utorak, 10. travnja 2018.

PRE MNOGO GODINA BILA SAM SAMA U STANU JER SU MOJI BILI U GOSTIMA....




Pred mnogo godina sam bila sama u stanu jer su moji bili u gostima. Već je bilo kasno i očekivala sam da će doći svaki čas, pa kad je netko pozvonio dolje na interfon nisam se prvo javila nego sam osobu odmah pustila u haustor.


Dobro da me intuicija natjerala da pogledam kroz špijunku prije nego što otvorim vrata jer je ispred bio čovjek s onom lopovskom maskom preko glave. U životu se nisam toliko isprepadala, nisam


znala šta da radim. Pozvonio je par puta nakon čega je otišao na drugi kat, a ja sam se bukvalno
zabarikadirala sa svih strana.
Sad imam 25 godina i živim sama, svaku noć sedam puta provjeravam da li je sve zaključano. Trauma.

Nema komentara:

Objavi komentar