Zanimljivosti
ponedjeljak, 21. svibnja 2018.
PRIJE 5 GODINA UDALA SAM SE ZA JEDNOG MOMKA IZ AUSTRIJE SAMO ZBOG PAPIRA…
Pre 5 god sam se udala za jednog momka iz Austrije, samo zbog papira,
dogovorili smo se ja njemu 300e i nakon god dana, kad dobijem papire, rastajemo se.
Medjutim mi smo još uvek u braku jer smo se u medjuvremenu ludo zaljubili. Život je čudo…
Nema komentara:
Objavi komentar
Noviji post
Stariji postovi
Početna stranica
Pretplati se na:
Objavi komentare (Atom)
Nema komentara:
Objavi komentar