nedjelja, 13. svibnja 2018.

PRIJE TRI GODINE MOJA ŽENA JE RODILA BLIZNAKINJE….OZBILJNO RAZMIŠLJAM



Pre 3 meseca moja žena je rodila bliznakinje. Ozbiljno razmišljam da je ostavim jel sam hteo muško dete, a ovako brukam porodicu.





Moja žena obrukala porodicu, moj otac je rekao da se stidi mene. Onda sam neko veče puk’o napio se k’o letva upao u komšinicinu kuću i napumpao, na stolu stavio 2000 eura, i rekao ako za devet meseci rodi musko dete oženicu je, onda žena može da pokupi prnje i da se čisti.





Pravim razlike izmedju muske i ženske dece, hoću sutradan da kuća nastavi svoje potomstvo.

Nema komentara:

Objavi komentar