Jutros smo se posvađali jer mi je rekao da će 7 dana i 7 noći da pije sa društvom po kafanama kada se ja porodim i na svijet donesem njegovog nasljednika. Smatram da je to bezobrazno sa njegove strane jer dok ja ležim u bolnici sva nikakva gospodin hoće da se opija.
Moja želja je da bude pored mene dok se budem porađala i da sa mnom i sa sinom provodi vrijeme nakon porođaja, nikako da se opija i ne daj Bože doživi neku nesreću, te da ja ostanem samohrana
majka i tako to.
Inače mrzim i prezirem alkohol i opijanje, te mislim da je to nešto što mogu da rade samo mentalno zaostale osobe, jer normalna osoba nikada ne bi popila ni kap alkohola. A moj vjerenik ako već sada razmišlja kako će se napiti kada postane tata, mislim da i ne zaslužuje da bude tata, a ni muž…
Nema komentara:
Objavi komentar